2019 Class 2A Week 13 Weekly Schedule

2A Div. I Bracket
22-Nov 2A - 1 Stinnett West Texas 56 - 26 vs Seymour 2A - 4   at Childress (7:00 PM)
22-Nov 2A - 2 Post 28 - 0 vs Ozona 2A - 3   at Stanton (7:00 PM)
21-Nov 2A - 3 Hawley 44 - 13 vs New Deal 2A - 2   at Snyder (7:00 PM)
22-Nov 2A - 4 Lindsay 21 - 45 vs Sundown 2A - 2   at Tuscola (7:00 PM)
22-Nov 2A - 5 Valley View 41 - 20 vs Italy 2A - 8   at Saginaw (7:30 PM)
22-Nov 2A - 6 Honey Grove 18 - 35 vs Crawford 2A - 7   at Forney's City Bank (7:30 PM)
21-Nov 2A - 7 San Saba 54 - 6 vs Collinsville 2A - 5   at Mineral Wells (7:00 PM)
22-Nov 2A - 7 DeLeon 19 - 28 vs Bogata Rivercrest 2A - 6   at Grand Prairie's Gopher (7:30 PM)
22-Nov 2A - 10 Big Sandy 27 - 55 vs Groveton 2A - 12   at Rusk (7:00 PM)
22-Nov 2A - 10 Alto 21 - 25 vs Joaquin 2A - 11   at Lufkin (7:30 PM)
22-Nov 2A - 11 Harleton 39 - 27 vs Price Carlisle 2A - 10   at Longview's Pirate (7:00 PM)
22-Nov 2A - 12 San Augustine 84 - 46 vs Normangee 2A - 9   at Crockett (7:00 PM)
22-Nov 2A - 13 Holland 57 - 0 vs Three Rivers 2A - 16   at New Braunfels' Unicorn (7:30 PM)
22-Nov 2A - 14 Mason 41 - 8 vs Weimar 2A - 15   at Dripping Springs (7:30 PM)
22-Nov 2A - 15 Shiner 55 - 0 vs Hearne 2A - 13   at Sealy (7:30 PM)
21-Nov 2A - 16 Refugio 49 - 20 vs Thorndale 2A - 13   at SA's Heroes (6:30 PM)
2A Div. II Bracket
23-Nov 2A - 1 Wink 28 - 12 vs Ralls 2A - 4   at Lubbock's Lowrey (3:00 PM)
22-Nov 2A - 2 Sudan 14 - 55 vs Vega 2A - 3   at Dimmitt (7:00 PM)
21-Nov 2A - 3 Stratford 67 - 14 vs McCamey 2A - 1   at Lubbock's Lowrey (6:00 PM)
22-Nov 2A - 3 Gruver 59 - 26 vs Van Horn 2A - 1   at Wolfforth (7:00 PM)
22-Nov 2A - 5 Wellington 50 - 22 vs Christoval 2A - 8   at Sweetwater (7:00 PM)
22-Nov 2A - 6 Windthorst 24 - 20 vs Albany 2A - 7   at Graham (7:00 PM)
21-Nov 2A - 7 Hamlin 55 - 7 vs Quanah 2A - 5   at Seymour (7:30 PM)
22-Nov 2A - 8 Eldorado 13 - 65 vs Wheeler 2A - 5   at Levelland (7:00 PM)
22-Nov 2A - 9 Muenster 42 - 6 vs Lovelady 2A - 12   at Van's Memorial (7:00 PM)
21-Nov 2A - 10 Mount Enterprise 22 - 34 vs Dawson 2A - 11   at Palestine's Wildcat (7:00 PM)
22-Nov 2A - 11 Mart 53 - 0 vs Detroit 2A - 10   at Mesquite's Hanby (7:00 PM)
22-Nov 2A - 12 Grapeland 54 - 22 vs Cumby 2A - 9   at Bullard (7:00 PM)
22-Nov 2A - 13 Bremond 56 - 24 vs Agua Dulce 2A - 16   at Yoakum (7:00 PM)
22-Nov 2A - 14 Flatonia 35 - 24 vs La Pryor 2A - 15   at SA's Benson (7:00 PM)
22-Nov 2A - 15 Falls City 41 - 7 vs Chilton 2A - 13   at Buda's Shelton (7:00 PM)
22-Nov 2A - 16 Bruni 15 - 55 vs Granger 2A - 13   at Pearsall (7:00 PM)
DHTML JavaScript Menu By Milonic.com