2022 Class 6A Week 1 Weekly Schedule

Dist. 1
30-Aug El Paso Eastlake 0 - 0 at El Paso Bel Air 5A - 1 7:00 PM
30-Aug El Paso Franklin 0 - 0 vs El Paso Chapin 5A - 1 7:00 PM
30-Aug El Paso Montwood 0 - 0 at El Paso Del Valle 5A - 1 7:00 PM
30-Aug El Paso Pebble Hills 0 - 0 at Canutillo 5A - 1 7:00 PM
30-Aug El Paso Socorro 0 - 0 vs Clint Horizon (at SAC 2) 5A - 1 7:00 PM
Dist. 2
30-Aug Midland Legacy 0 - 0 at Allen 6A - 6 7:00 PM
29-Aug Odessa 0 - 0 vs Amarillo 5A - 2 7:00 PM
30-Aug San Angelo Central 0 - 0 vs Abilene 5A - 2 7:00 PM
Dist. 3
29-Aug Crowley 0 - 0 at N. Richland Hills Birdville 5A - 3 7:00 PM
30-Aug Mansfield Lake Ridge 0 - 0 vs Frisco Reedy 5A - 5 7:00 PM
Dist. 4
30-Aug Keller Central 0 - 0 at Waco University 5A - 10 7:00 PM
30-Aug Northwest Eaton 0 - 0 vs Denton Ryan 5A - 3 7:00 PM
Dist. 5
30-Aug Denton Guyer 0 - 0 vs Aledo 5A - 3 7:30 PM
30-Aug Lewisville 0 - 0 vs Mansfield Summit 5A - 3 7:00 PM
30-Aug Little Elm 0 - 0 vs Frisco 5A - 5 7:00 PM
Dist. 6
30-Aug Allen 0 - 0 vs Midland Legacy 6A - 2 7:00 PM
29-Aug McKinney 0 - 0 at Frisco Emerson 5A - 4 7:00 PM
29-Aug Princeton 0 - 0 at West Mesquite 5A - 6 7:00 PM
29-Aug Prosper 0 - 0 vs Austin Westlake  (at UMHB) 6A - 26 7:00 PM
Dist. 7
29-Aug Irving 0 - 0 vs Carrollton Creekview 5A - 6 7:00 PM
30-Aug Irving MacArthur 0 - 0 vs Fort Worth Paschal 5A - 4 7:00 PM
Dist. 8
30-Aug Arlington 0 - 0 at Mesquite 6A - 11 7:00 PM
30-Aug Arlington Martin 0 - 0 vs Lake Travis 6A - 26 7:00 PM
30-Aug Fort Worth Haltom 0 - 0 at Fort Worth Richland 5A - 3 7:00 PM
Dist. 9
30-Aug Garland 0 - 0 at North Dallas 4A - 8 7:30 PM
30-Aug South Garland 0 - 0 vs Dallas Lincoln 4A - 8 7:30 PM
30-Aug Wylie East 0 - 0 at McKinney North 5A - 5 7:00 PM
Dist. 10
30-Aug Longview 0 - 0 at Lufkin 5A - 9 7:30 PM
29-Aug Rockwall-Heath 0 - 0 vs Highland Park 5A - 7 7:00 PM
29-Aug Tyler Legacy 0 - 0 at Texarkana Texas 5A - 7 7:00 PM
Dist. 11
30-Aug Cedar Hill 0 - 0 at Midlothian 5A - 7 7:00 PM
30-Aug Mesquite 0 - 0 vs Arlington 6A - 8 7:00 PM
30-Aug Waxahachie 0 - 0 vs Ennis 5A - 6 7:00 PM
Dist. 12
30-Aug Copperas Cove 0 - 0 vs Killeen Ellison 5A - 10 7:30 PM
30-Aug Killeen Harker Heights 0 - 0 vs Cedar Park 5A - 8 7:30 PM
Dist. 13
30-Aug Cleveland 0 - 0 at Splendora 5A - 8 7:30 PM
30-Aug New Caney 0 - 0 at Barbers Hill 5A - 9 7:00 PM
Dist. 14
29-Aug Aldine 0 - 0 vs Fort Bend Kempner 5A - 11 7:00 PM
30-Aug Spring DeKaney 0 - 0 vs Port Arthur Memorial 5A - 9 7:00 PM
Dist. 15
30-Aug Klein Collins 0 - 0 at College Station 5A - 12 7:00 PM
30-Aug Klein Oak 0 - 0 vs Port Neches-Groves 5A - 8 7:00 PM
30-Aug Magnolia 0 - 0 at Montgomery Lake Creek 5A - 8 7:00 PM
Dist. 16
Dist. 17
Dist. 18
29-Aug Houston Sam Houston 0 - 0 vs Houston Northside 4A - 11 7:00 PM
30-Aug Houston Wisdom 0 - 0 at Houston Washington 4A - 11 7:00 PM
Dist. 19
Dist. 20
Dist. 21
31-Aug Fort Bend Austin 0 - 0 vs Livingston 4A - 10 6:00 PM
30-Aug Fort Bend Clements 0 - 0 at Fort Bend Crawford 4A - 12 7:00 PM
30-Aug Fort Bend Dulles 0 - 0 at Houston Westbury 5A - 10 7:00 PM
Dist. 22
30-Aug Alvin 0 - 0 vs Bastrop 5A - 11 7:00 PM
30-Aug Alvin Shadow Creek 0 - 0 at Humble Summer Creek 6A - 23 7:00 PM
29-Aug Manvel 0 - 0 vs Galveston Ball 5A - 9 7:00 PM
31-Aug Pasadena Sam Rayburn 0 - 0 at Houston Spring Woods 5A - 10 6:00 PM
29-Aug Pasadena South Houston 0 - 0 at Baytown Lee 5A - 9 7:00 PM
Dist. 23
30-Aug Baytown Goose Creek Memorial 0 - 0 at Baytown Sterling 5A - 9 7:00 PM
30-Aug Galena Park North Shore 0 - 0 vs Dallas South Oak Cliff 5A - 5 7:30 PM
30-Aug Humble Summer Creek 0 - 0 vs Alvin Shadow Creek 6A - 22 7:00 PM
Dist. 24
30-Aug Clear Lake 0 - 0 vs Angleton 5A - 11 7:00 PM
30-Aug Clute Brazoswood 0 - 0 vs Santa Fe 5A - 9 7:00 PM
30-Aug Deer Park 0 - 0 vs La Porte 5A - 11 7:00 PM
Dist. 25
30-Aug Austin Vandegrift 0 - 0 vs Dripping Springs 6A - 26 7:00 PM
30-Aug Manor 0 - 0 vs Austin Bowie 6A - 26 7:30 PM
30-Aug Round Rock McNeil 0 - 0 vs Pflugerville Weiss 5A - 12 7:00 PM
29-Aug Round Rock Stony Point 0 - 0 vs Georgetown East View 5A - 8 7:00 PM
Dist. 26
30-Aug Austin Akins 0 - 0 vs Austin Travis 4A - 13 7:30 PM
30-Aug Austin Bowie 0 - 0 at Manor 6A - 25 7:30 PM
29-Aug Austin Westlake 0 - 0 vs Prosper  (at UMHB) 6A - 6 7:00 PM
30-Aug Dripping Springs 0 - 0 at Austin Vandegrift 6A - 25 7:00 PM
30-Aug Lake Travis 0 - 0 at Arlington Martin 6A - 8 7:00 PM
Dist. 27
31-Aug San Antonio Lee 0 - 0 vs San Antonio MacArthur 5A - 13 7:00 PM
29-Aug San Antonio Roosevelt 0 - 0 vs Smithson Valley 5A - 13 7:00 PM
Dist. 28
31-Aug San Antonio Holmes 0 - 0 vs San Antonio John Jay 5A - 14 7:00 PM
Dist. 29
30-Aug Schertz Cibolo Steele 0 - 0 vs Liberty Hill 5A - 11 7:30 PM
Dist. 30
30-Aug Castroville Medina Valley 0 - 0 vs Leander Glenn 5A - 8 7:00 PM
30-Aug Del Rio 0 - 0 vs Kerrville Tivy 5A - 13 7:00 PM
30-Aug Eagle Pass 0 - 0 vs Eagle Pass Winn 5A - 14 7:00 PM
29-Aug Laredo Johnson 0 - 0 at Laredo Martin 5A - 14 7:00 PM
30-Aug Laredo United 0 - 0 at Boerne Champion 5A - 13 7:00 PM
Dist. 31
29-Aug Edinburg Economedes 0 - 0 vs Donna North 5A - 15 7:00 PM
30-Aug Edinburg North 0 - 0 at Edinburg Vela 5A - 16 7:30 PM
29-Aug La Joya 0 - 0 at Brownsville Rivera 5A - 15 7:00 PM
Dist. 32
30-Aug Brownsville Hanna 0 - 0 vs McAllen Memorial 5A - 16 7:30 PM
29-Aug Brownsville Veterans Memorial 0 - 0 at PSJA Memorial 5A - 15 7:00 PM
30-Aug Los Fresnos 0 - 0 at McAllen 5A - 16 7:30 PM
30-Aug San Benito 0 - 0 vs PSJA North 5A - 15 7:30 PM
DHTML JavaScript Menu By Milonic.com