2022 Private Week 2 Weekly Schedule

Division I Dist. 1
2-Sep Addison Trinity Christian 10 - 13 at Fort Worth All Saints Episcopal 11MDiv. 2 - 1 7:00 PM
2-Sep Dallas Bishop Lynch 3 - 65 at Celina 4A - 7 7:30 PM
2-Sep Dallas Parish Episcopal 24 - 17 at Bellaire Episcopal SPC - 4A 7:00 PM
2-Sep Dallas Plano Prestonwood 31 - 27 vs Houston Second Baptist  (at HBU) 11MDiv. 2 - 4 7:30 PM
2-Sep Fort Worth Nolan Catholic 7 - 52 at College Station 5A - 11 7:00 PM
Division I Dist. 2
2-Sep Houston St. Pius X 37 - 14 vs Beaumont Msgr. Kelly 11MDiv. 2 - 4 7:00 PM
2-Sep Houston St. Thomas 42 - 24 vs Lumberton 4A - 10 7:30 PM
2-Sep Houston The Village 0 - 20 at Katy St. John XXIII 11MDiv. 2 - 4 6:00 PM
2-Sep San Antonio Antonian Prep 24 - 16 at Blanco 3A - 13 7:00 PM
2-Sep San Antonio Central Catholic 48 - 0 at San Antonio Memorial 4A - 14 7:00 PM
2-Sep Tomball Concordia Lutheran 21 - 10 vs Liberty 4A - 9 7:00 PM
Division I Ind.
2-Sep El Paso Cathedral 14 - 35 vs Clint Mountain View 4A - 1 7:00 PM
Division II Dist. 1
2-Sep Argyle Liberty Christian 17 - 20 at Episcopal School of Dallas SPC - 4A 7:00 PM
2-Sep Fort Worth All Saints Episcopal 13 - 10 vs Addison Trinity Christian 11MDiv. 1 - 1 7:00 PM
2-Sep Fort Worth Christian 34 - 19 at Dallas Bishop Dunne 11MDiv. 2 - 2 7:00 PM
2-Sep Fort Worth Southwest Christian 28 - 33 vs Arlington Grace Prep 11MDiv. 3 - 1 7:00 PM
2-Sep Midland Christian 14 - 37 at Austin Regents School 11MDiv. 2 - 3 7:00 PM
Division II Dist. 2
2-Sep Dallas Bishop Dunne 19 - 34 vs Fort Worth Christian 11MDiv. 2 - 1 7:00 PM
2-Sep Flower Mound Coram Deo 62 - 7 vs Dallas Greenhill Prep SPC - 3A 7:00 PM
3-Sep Frisco Legacy Christian 14 - 12 vs Arlington Oakridge SPC - 3A 2:00 PM
2-Sep Grapevine Faith Christian 48 - 7 vs The Woodlands Christian 11MDiv. 2 - 4 7:30 PM
2-Sep Tyler Grace Community 49 - 14 at Wills Point 4A - 6 7:00 PM
Division II Dist. 3
2-Sep Austin Hyde Park Baptist 55 - 7 vs Austin Navarro 5A - 12 7:30 PM
2-Sep Austin Regents School 37 - 14 vs Midland Christian 11MDiv. 2 - 1 7:00 PM
2-Sep Austin St. Michael's 15 - 25 vs Houston Lutheran South 11MDiv. 2 - 4 7:00 PM
2-Sep Brownsville St. Joseph 42 - 6 at Santa Rosa 3A - 16 7:30 PM
2-Sep SA Texas Military Institute 35 - 38 vs Shiner St. Paul 11MDiv. 4 - 2 7:00 PM
2-Sep San Antonio Christian 29 - 13 vs Dilley 3A - 15 7:30 PM
1-Sep San Antonio St. Anthony's 50 - 0 at SA South West Campus 3A - 15 7:00 PM
2-Sep Victoria St. Joseph 22 - 46 at Luling 3A - 13 7:30 PM
Division II Dist. 4
2-Sep Beaumont Msgr. Kelly 14 - 37 at Houston St. Pius X 11MDiv. 1 - 2 7:00 PM
2-Sep Fort Bend Christian 28 - 32 at Dallas Christian School 11MDiv. 3 - 2 7:00 PM
2-Sep Houston Lutheran South 25 - 15 at Austin St. Michael's 11MDiv. 2 - 3 7:00 PM
2-Sep Houston Second Baptist 27 - 31 vs Dallas Plano Prestonwood (at HBU) 11MDiv. 1 - 1 7:30 PM
2-Sep Katy St. John XXIII 20 - 0 vs Houston The Village 11MDiv. 1 - 2 6:00 PM
2-Sep The Woodlands Christian 7 - 48 at Grapevine Faith Christian 11MDiv. 2 - 2 7:30 PM
Division III Dist. 1
2-Sep Arlington Grace Prep 33 - 28 at Fort Worth Southwest Christian 11MDiv. 2 - 1 7:00 PM
2-Sep Arlington Pantego Christian 18 - 53 vs Fort Worth Trinity Valley SPC - 3A 7:00 PM
2-Sep Colleyville Covenant Christian 12 - 37 vs Dallas Covenant 11MDiv. 3 - 2 7:00 PM
2-Sep Fort Worth Lake Country 49 - 14 vs Plano John Paul II 11M - Ind. 7:30 PM
2-Sep Lubbock Trinity Christian 34 - 6 at Clarendon 2A - 2 7:00 PM
2-Sep Willow Park Trinity Christian 21 - 13 at Waco Reicher 11MDiv. 4 - 1 7:00 PM
Division III Dist. 2
2-Sep Bullard Brook Hill 52 - 6 at Dallas Life Oak Cliff 3A - 7 7:30 PM
2-Sep Dallas Christian School 32 - 28 vs Fort Bend Christian 11MDiv. 2 - 4 7:00 PM
2-Sep Dallas Covenant 37 - 12 at Colleyville Covenant Christian 11MDiv. 3 - 1 7:00 PM
2-Sep Dallas Shelton School 14 - 27 vs Temple Central Texas Chr. 11MDiv. 4 - 2 7:00 PM
2-Sep McKinney Christian 28 - 49 vs Dallas First Baptist Academy 11MDiv. 4 - 1 7:00 PM
Division III Dist. 3
2-Sep Boerne Geneva School 21 - 27 at Universal City Randolph 3A - 13 7:00 PM
1-Sep CC John Paul II 14 - 55 at Corpus Christi West Oso 4A - 15 7:30 PM
2-Sep San Antonio Holy Cross 28 - 48 vs New Orleans Holy Cross, LA 7:00 PM
2-Sep Schertz John Paul II 27 - 12 vs D'Hanis 2A - 15 7:30 PM
Division III Dist. 4
2-Sep Austin Brentwood Christian 42 - 13 at Somerville 2A - 14 7:00 PM
2-Sep Cypress Community Christian 14 - 38 at The Woodlands John Cooper SPC - 3A 7:00 PM
2-Sep League City Bay Area Christian 61 - 0 vs Houston Kipp Generations 11M - Ind. 7:00 PM
2-Sep Magnolia Legacy Prep 21 - 14 vs Tomball Rosehill Christian 11MDiv. 4 - 3 7:00 PM
Division IV Dist. 1
2-Sep Dallas First Baptist Academy 49 - 28 at McKinney Christian 11MDiv. 3 - 2 7:00 PM
2-Sep Fort Worth Temple Christian 47 - 27 vs Dallas HSAA 11M - Ind. 7:30 PM
2-Sep Lubbock Christian 28 - 24 at Wellington 2A - 2 7:00 PM
3-Sep Mercy Culture Prep 14 - 35 vs Founders Classical Academy TCAF - 1 7:00 PM
2-Sep Muenster Sacred Heart 50 - 30 at Era 2A - 8 7:30 PM
2-Sep Tyler T. K. Gorman 14 - 54 vs Austin St. Dominic Savio 11M - Ind. 7:00 PM
2-Sep Waco Reicher 13 - 21 vs Willow Park Trinity Christian 11MDiv. 3 - 1 7:00 PM
2-Sep Weatherford Christian 76 - 21 at New Braunfels Christian 11MDiv. 4 - 2 7:00 PM
Division IV Dist. 2
2-Sep Hallettsville Sacred Heart 24 - 41 vs Bruni 2A - 16 7:00 PM
2-Sep New Braunfels Christian 21 - 76 vs Weatherford Christian 11MDiv. 4 - 1 7:00 PM
2-Sep Shiner St. Paul 38 - 35 at SA Texas Military Institute 11MDiv. 2 - 3 7:00 PM
2-Sep Temple Central Texas Chr. 27 - 14 at Dallas Shelton School 11MDiv. 3 - 2 7:00 PM
Division IV Dist. 3
2-Sep Bryan Brazos Christian 0 - 0 at Snook (Cancelled, weather) 2A - 14 7:00 PM
2-Sep Houston North Academy Open
2-Sep Houston Northland Christian 31 - 19 vs Spring Frassati Catholic 11M - Ind. 7:00 PM
2-Sep Huntsville Alpha Omega 0 - 0 at Milano (Cancelled, weather) 2A - 13 7:30 PM
2-Sep Tomball Rosehill Christian 14 - 21 at Magnolia Legacy Prep 11MDiv. 3 - 4 7:00 PM
SPC Div. 4A
2-Sep Bellaire Episcopal 17 - 24 vs Dallas Parish Episcopal 11MDiv. 1 - 1 7:00 PM
2-Sep Dallas St. Mark's 28 - 41 at Irving Cistercian Prep SPC - 3A 7:00 PM
2-Sep Episcopal School of Dallas 20 - 17 vs Argyle Liberty Christian 11MDiv. 2 - 1 7:00 PM
2-Sep Houston Kinkaid 30 - 14 at Tomball Christian H/School 11M - Ind. 7:00 PM
2-Sep Houston St. John's 48 - 14 vs Houston Christian SPC - 3A 7:00 PM
SPC Div. 3A
3-Sep Arlington Oakridge 12 - 14 at Frisco Legacy Christian 11MDiv. 2 - 2 2:00 PM
2-Sep Dallas Greenhill Prep 7 - 62 at Flower Mound Coram Deo 11MDiv. 2 - 2 7:00 PM
2-Sep Fort Worth Country Day 57 - 0 at Austin St. Andrew's 11M - Ind. 7:00 PM
2-Sep Fort Worth Trinity Valley 53 - 18 at Arlington Pantego Christian 11MDiv. 3 - 1 7:00 PM
2-Sep Houston Christian 14 - 48 at Houston St. John's SPC - 4A 7:00 PM
2-Sep Irving Cistercian Prep 41 - 28 vs Dallas St. Mark's SPC - 4A 7:00 PM
2-Sep The Woodlands John Cooper 38 - 14 vs Cypress Community Christian 11MDiv. 3 - 4 7:00 PM
TCAF Dist. 1
3-Sep Founders Classical Academy 35 - 14 at Mercy Culture Prep 11MDiv. 4 - 1 7:00 PM
2-Sep Houston ProVision Academy 0 - 39 vs Houston Northside HomeSchool 11M - Ind. 7:00 PM
2-Sep San Antonio Cornerstone 13 - 34 vs Manor 6A - 25 7:30 PM
T-CAL TCSAAL
1-Sep Arlington Newman 6 - 9 vs Dallas Jefferson 5A - 6 7:00 PM
3-Sep Dallas UME Prep 2 - 22 vs Austin HomeSchool 11M - Ind. 4:00 PM
2-Sep Harlingen Marine Military 17 - 6 at Riviera-Kaufer 2A - 16 7:30 PM
2-Sep Houston Legacy 40 - 30 vs Orangefield 3A - 10 7:30 PM
11-Man Ind. 11-Man Ind.
2-Sep Atlas HomeSchool 44 - 8 at Dallas Inspired Vision 3A - 7 7:30 PM
3-Sep Austin HomeSchool 22 - 2 at Dallas UME Prep TCSAAL 4:00 PM
2-Sep Austin St. Andrew's 0 - 57 vs Fort Worth Country Day SPC - 3A 7:00 PM
2-Sep Austin St. Dominic Savio 54 - 14 at Tyler T. K. Gorman 11MDiv. 4 - 1 7:00 PM
2-Sep CenTex Sports Association 0 - 53 vs DasCHE 11M - Ind. 3:00 PM
2-Sep Dallas HSAA 27 - 47 at Fort Worth Temple Christian 11MDiv. 4 - 1 7:30 PM
2-Sep Houston Kipp Academy Open
2-Sep Houston KIPP East End 6 - 50 vs Colmesneil 2A - 12 7:00 PM
2-Sep Houston Kipp Generations 0 - 61 at League City Bay Area Christian 11MDiv. 3 - 4 7:00 PM
1-Sep Houston KIPP Northeast 16 - 8 at Houston Northside 5A - 9 7:00 PM
1-Sep Houston KIPP Sunnyside 7 - 26 at Alvin Iowa Colony 4A - 12 7:00 PM
2-Sep Houston Northside HomeSchool 39 - 0 at Houston ProVision Academy TCAF - 1 7:00 PM
2-Sep Plano John Paul II 14 - 49 at Fort Worth Lake Country 11MDiv. 3 - 1 7:30 PM
1-Sep San Antonio Lee Academy Open
2-Sep Spring Frassati Catholic 19 - 31 at Houston Northland Christian 11MDiv. 4 - 3 7:00 PM
2-Sep Tomball Christian H/School 14 - 30 vs Houston Kinkaid SPC - 4A 7:00 PM
1-Sep Tyler All Saints 6 - 45 at Overton 2A - 11 7:00 PM
Division I Dist. 1
2-Sep Austin Hill Country Open
1-Sep Austin Texas Sch for the Deaf 12 - 57 vs Bulverde Gloria Deo TAIAO - D2 7:00 PM
2-Sep Austin Veritas Academy 56 - 52 vs Smoking for Jesus Ministry TAIAO - D2 7:30 PM
1-Sep Carrollton Prince of Peace Open
2-Sep Gainesville State School 0 - 1 vs Dallas Lakehill Prep 6MDiv. 2 - 2 7:30 PM
2-Sep Waco Vanguard College Prep 32 - 58 at Temple Holy Trinity 6MDiv. 2 - 3 7:30 PM
Division I Dist. 2
2-Sep Giddings State School 0 - 62 at Conroe Covenant 6MDiv. 2 - 5 7:00 PM
3-Sep Houston Emery-Weiner School 6 - 54 vs Pasadena First Baptist 6MDiv. 2 - 5 6:00 PM
2-Sep Laredo St. Augustine Open
2-Sep SA Saint Mary's Hall 45 - 0 at SA Brooks Collegiate Academy 6M - Ind. 7:00 PM
2-Sep Sugar Land Logos Prep 36 - 34 vs Fort Bend Chargers Home Sch TAIAO - D2 7:30 PM
Division II Dist. 1
2-Sep Abilene Christian 38 - 52 at Hermleigh 1A - 8 7:30 PM
2-Sep Amarillo San Jacinto Christian Open
2-Sep Denton Calvary 6 - 56 at Rockwall Heritage Christian 6MDiv. 3 - 3 7:00 PM
2-Sep FW Covenant Classical 8 - 62 at Abbott 1A - 12 7:30 PM
2-Sep Irving The Highlands School 55 - 34 vs North Texas (NTX) 6M - Ind. 7:30 PM
2-Sep Keller Harvest Christian 21 - 66 vs Westlake Academy TAIAO - D1 7:30 PM
1-Sep Midland Trinity 0 - 56 at Lubbock Home School Christian TAIAO - D1 7:00 PM
Division II Dist. 2
2-Sep Dallas Lakehill Prep 1 - 0 at Gainesville State School 6MDiv. 1 - 1 7:30 PM
2-Sep Dallas Lutheran 50 - 52 vs Strawn 1A - 8 7:30 PM
2-Sep Kennedale Fellowship 39 - 42 at Haslet Legacy Classical (2OT) TAIAO - D3 7:00 PM
2-Sep Lucas Christian Academy 54 - 8 at Waco Methodist Children's Home TCAF - 1 7:30 PM
2-Sep McKinney The Cornerstone 0 - 50 at Prestonwood North 6MDiv. 3 - 2 7:00 PM
2-Sep Plano Coram Deo 34 - 30 at Waco Live Oak 6MDiv. 2 - 3 7:00 PM
2-Sep Red Oak Ovilla Christian 13 - 39 vs Joshua Johnson County TAIAO - D1 7:30 PM
2-Sep Wylie Prep Academy Open
Division II Dist. 3
2-Sep Marble Falls Faith Academy 55 - 8 at McDade 1A - 16 7:00 PM
2-Sep Round Rock Christian 36 - 16 at Kerrville Our Lady of the Hills 6MDiv. 2 - 4 7:30 PM
2-Sep Round Rock Concordia 56 - 39 at Prairie Lea 1A - 16 7:30 PM
2-Sep Temple Holy Trinity 58 - 32 vs Waco Vanguard College Prep 6MDiv. 1 - 1 7:30 PM
2-Sep Waco Live Oak 30 - 34 vs Plano Coram Deo 6MDiv. 2 - 2 7:00 PM
Division II Dist. 4
2-Sep Kerrville Our Lady of the Hills 16 - 36 vs Round Rock Christian 6MDiv. 2 - 3 7:30 PM
2-Sep San Antonio Castle Hills 22 - 30 vs Fredericksburg Heritage Sch. 6MDiv. 3 - 4 7:30 PM
2-Sep San Antonio Lutheran Open
2-Sep San Marcos Baptist Academy 66 - 54 vs Bulverde Bracken Christian 6MDiv. 3 - 4 7:00 PM
Division II Dist. 5
2-Sep Beaumont Legacy Christian 48 - 21 at Alvin Living Stones Christian 6MDiv. 3 - 5 7:00 PM
2-Sep Bryan Allen Academy 58 - 88 at Bastrop Tribe Consolidated TAIAO - D1 7:00 PM
2-Sep Conroe Covenant 62 - 0 vs Giddings State School 6MDiv. 1 - 2 7:00 PM
2-Sep Houston St. Francis 0 - 50 vs Baytown Christian 6MDiv. 3 - 5 7:00 PM
2-Sep Houston Westbury Christian 101 - 70 at CC Coastal Christian 6M - Ind. 7:00 PM
2-Sep Katy Faith West Academy 21 - 66 at Bryan St. Joseph 6MDiv. 3 - 5 7:00 PM
3-Sep Pasadena First Baptist 54 - 6 at Houston Emery-Weiner School 6MDiv. 1 - 2 6:00 PM
Division III Dist. 1
2-Sep Lubbock Christ The King 50 - 0 vs Cotton Center 1A - 2 5:00 PM
2-Sep Lubbock Kingdom Prep 52 - 2 at Roby 1A - 8 7:30 PM
1-Sep Midland Holy Cross Open
2-Sep Wichita Falls Christian 35 - 13 vs Forestburg 1A - 8 7:30 PM
Division III Dist. 2
2-Sep Azle Christian School 87 - 93 vs Haslet Heritage Christian TCAF - 2 7:30 PM
2-Sep Nazarene Christian Academy 26 - 30 at Keene 6M - Ind. 7:00 PM
2-Sep Prestonwood North 50 - 0 vs McKinney The Cornerstone 6MDiv. 2 - 2 7:00 PM
Division III Dist. 3
2-Sep Dallas Fairhill School 19 - 64 at Dallas Academy TCAF - 2 7:30 PM
2-Sep Eagle Christian Academy Open
2-Sep Garland Christian Academy Open
2-Sep Greenville Christian Open
2-Sep Longview Christian Heritage 76 - 0 at Fruitvale 6M - Ind. 7:30 PM
2-Sep Longview Trinity S/of TX Open
2-Sep Rockwall Heritage Christian 56 - 6 vs Denton Calvary 6MDiv. 2 - 1 7:00 PM
2-Sep Rockwall Providence Academy 12 - 57 at Irving Faustina Academy TCAF - 2 7:00 PM
Division III Dist. 4
2-Sep Bulverde Bracken Christian 54 - 66 at San Marcos Baptist Academy 6MDiv. 2 - 4 7:00 PM
2-Sep Cedar Park Summit Christian Open
2-Sep Fredericksburg Heritage Sch. 30 - 22 at San Antonio Castle Hills 6MDiv. 2 - 4 7:30 PM
2-Sep SA Atonement Academy 25 - 61 vs SA Brooks Academy HS 7:30 PM
2-Sep San Marcos Hill Country 37 - 26 at New Braunfels Calvary Baptist T-CAL I - 1 7:30 PM
Division III Dist. 5
2-Sep Alvin Living Stones Christian 21 - 48 vs Beaumont Legacy Christian 6MDiv. 2 - 5 7:00 PM
2-Sep Baytown Christian 50 - 0 at Houston St. Francis 6MDiv. 2 - 5 7:00 PM
2-Sep Bryan St. Joseph 66 - 21 vs Katy Faith West Academy 6MDiv. 2 - 5 7:00 PM
2-Sep Divine Savior Academy Open
2-Sep Galveston O'Connell Open
2-Sep Houston Grace Christian Open
2-Sep Houston Second Bapt UM 72 - 96 at High Island 1A - 15 7:00 PM
2-Sep Lake Jackson Brazosport Open
TCAF Dist. 1
2-Sep Arlington St. Paul Prep Open
2-Sep Killeen Memorial Christian 0 - 60 at Taylor St. Mary's TCAF - 1 7:00 PM
2-Sep Mineral Wells Community 31 - 12 at FW THESA JV 5:00 PM
2-Sep Waco Methodist Children's Home 8 - 54 vs Lucas Christian Academy 6MDiv. 2 - 2 7:30 PM
2-Sep Waco Parkview Christian 0 - 50 vs Penelope 1A - 12 7:30 PM
TCAF Dist. 2
2-Sep Dallas Academy 64 - 19 vs Dallas Fairhill School 6MDiv. 3 - 3 7:30 PM
2-Sep Decatur Victory Christian 53 - 6 vs Bethesda Christian 6M - Ind. 7:00 PM
1-Sep Grayson Christian 6 - 51 vs Longview East Texas Christian (at Hallettsville) TAIAO - D2 6:00 PM
2-Sep Haslet Heritage Christian 93 - 87 at Azle Christian School 6MDiv. 3 - 2 7:30 PM
2-Sep Irving Faustina Academy 57 - 12 vs Rockwall Providence Academy 6MDiv. 3 - 3 7:00 PM
2-Sep Lantana Harvest Christian Open
T-CAL Div. I Div. 1
2-Sep Corpus Christi Annapolis 22 - 19 vs Victoria Home School TAIAO - D2 7:30 PM
2-Sep Houston Texas Christian 38 - 29 at Chester 1A - 15 7:00 PM
2-Sep New Braunfels Calvary Baptist 26 - 37 vs San Marcos Hill Country 6MDiv. 3 - 4 7:30 PM
1-Sep San Antonio Town East Chr. 1 - 0 at San Antonio Winston TAIAO - D2 7:00 PM
6-Man Ind. TAIAO - 1
2-Sep Austin Royals 0 - 50 vs Richland Springs 1A - 16 7:00 PM
2-Sep Austin St. Stephen's 46 - 77 at May 1A - 14 7:30 PM
2-Sep Bastrop Tribe Consolidated 88 - 58 vs Bryan Allen Academy 6MDiv. 2 - 5 7:00 PM
2-Sep Brownsville Jubilee 71 - 26 at C.C. Arlington Heights TAIAO - D2 7:00 PM
2-Sep Bryan Christian Homeschool 54 - 34 vs Calvert 1A - 11 7:00 PM
2-Sep Corpus Christi HOST Open
2-Sep FW THESA H/School 49 - 0 vs Coolidge 1A - 12 7:30 PM
2-Sep Joshua Johnson County 39 - 13 at Red Oak Ovilla Christian 6MDiv. 2 - 2 7:30 PM
1-Sep Lubbock Home School Christian 56 - 0 vs Midland Trinity 6MDiv. 2 - 1 7:00 PM
2-Sep Melissa CHANT 26 - 54 vs Savoy 1A - 10 7:30 PM
2-Sep Mesquite Founders Classical 1 - 0 vs Bell County Home School 6M - Ind. 6:00 PM
3-Sep San Antonio FEAST Homesch. 18 - 63 at Leakey 1A - 16 6:00 PM
2-Sep Westlake Academy 66 - 21 at Keller Harvest Christian 6MDiv. 2 - 1 7:30 PM
2-Sep Williamson County Home School 6 - 54 vs Austin NYOS Charter School TAIAO - D2 7:30 PM
6-Man Ind. TAIAO - 2
2-Sep Amarillo PCHEA 0 - 77 at McLean 1A - 1 7:00 PM
2-Sep Austin NYOS Charter School 54 - 6 at Williamson County Home School TAIAO - D1 7:30 PM
2-Sep Bellville Faith Academy 46 - 0 vs SA Jubilee TAIAO - D2 7:00 PM
1-Sep Bulverde Gloria Deo 57 - 12 at Austin Texas Sch for the Deaf 6MDiv. 1 - 1 7:00 PM
2-Sep C.C. Arlington Heights 26 - 71 vs Brownsville Jubilee TAIAO - D1 7:00 PM
2-Sep Fort Bend Chargers Home Sch 34 - 36 at Sugar Land Logos Prep 6MDiv. 1 - 2 7:30 PM
2-Sep Haslet Legacy Classical 42 - 39 vs Kennedale Fellowship (2OT) 6MDiv. 2 - 2 7:00 PM
2-Sep Houston Mount Carmel Open
1-Sep Longview East Texas Christian 51 - 6 vs Grayson Christian (at Hallettsville) TCAF - 2 6:00 PM
1-Sep San Antonio Winston 0 - 1 vs San Antonio Town East Chr. T-CAL I - 1 7:00 PM
2-Sep Smoking for Jesus Ministry 52 - 56 at Austin Veritas Academy 6MDiv. 1 - 1 7:30 PM
2-Sep Stephenville Faith 52 - 34 at Three Way 1A - 11 7:30 PM
2-Sep Tyler Kings Academy 30 - 12 vs Apple Springs 1A - 9 7:00 PM
2-Sep Victoria Home School 19 - 22 at Corpus Christi Annapolis T-CAL I - 1 7:30 PM
6-Man Ind. 6-Man Ind.
2-Sep Austin Harmony Open
2-Sep Bell County Home School 0 - 1 at Mesquite Founders Classical TAIAO - D1 6:00 PM
2-Sep Bethesda Christian 6 - 53 at Decatur Victory Christian TCAF - 2 7:00 PM
2-Sep CC Coastal Christian 70 - 101 vs Houston Westbury Christian 6MDiv. 2 - 5 7:00 PM
1-Sep Fort Hancock 32 - 34 at Dell City 1A - 3 7:30 PM
2-Sep Fort Worth Hill School Open
2-Sep Fruitvale 0 - 76 vs Longview Christian Heritage 6MDiv. 3 - 3 7:30 PM
2-Sep Houston Cristo Rey Jesuit Open
2-Sep Irving Universal Academy Open
2-Sep Keene 30 - 26 vs Nazarene Christian Academy 6MDiv. 3 - 2 7:00 PM
2-Sep North Texas (NTX) 34 - 55 at Irving The Highlands School 6MDiv. 2 - 1 7:30 PM
2-Sep Olfen Open
1-Sep Priddy 27 - 12 vs Santa Anna JV 7:30 PM
2-Sep Ranger 6 - 52 at Gordon 1A - 9 7:30 PM
2-Sep SA Brooks Collegiate Academy 0 - 45 vs SA Saint Mary's Hall 6MDiv. 1 - 2 7:00 PM
2-Sep Temple Centex H/Sch Open
1-Sep Tyler HEAT 18 - 43 at Leverett's Chapel 1A - 15 7:30 PM
2-Sep Waco Texas Wind Open
DHTML JavaScript Menu By Milonic.com