2022 Class 6A Week 2 Weekly Schedule

Dist. 1
1-Sep El Paso Americas 27 - 49 at Odessa 6A - 2 7:00 PM
2-Sep El Paso Coronado 20 - 36 vs Canutillo 5A - 1 7:00 PM
2-Sep El Paso Eastlake 7 - 13 at Rio Rancho, NM 7:00 PM
2-Sep El Paso Eastwood 63 - 35 vs Las Cruces, NM 7:00 PM
2-Sep El Paso El Dorado 20 - 10 vs El Paso Chapin 5A - 1 7:30 PM
2-Sep El Paso Franklin 42 - 0 vs El Paso Andress 5A - 1 7:00 PM
2-Sep El Paso Montwood 49 - 52 at San Angelo Central 6A - 2 7:00 PM
2-Sep El Paso Pebble Hills 50 - 13 vs El Paso Del Valle 5A - 1 4:00 PM
1-Sep El Paso Socorro 0 - 48 vs El Paso Bel Air 5A - 1 7:00 PM
Dist. 2
2-Sep Midland 27 - 21 vs Lubbock Coronado 5A - 2 7:00 PM
2-Sep Midland Legacy 27 - 48 vs Amarillo Tascosa  (at WTAMU) 5A - 2 7:00 PM
1-Sep Odessa 49 - 27 vs El Paso Americas 6A - 1 7:00 PM
2-Sep Odessa Permian 41 - 20 vs Hewitt Midway 6A - 12 7:30 PM
2-Sep San Angelo Central 52 - 49 vs El Paso Montwood 6A - 1 7:00 PM
2-Sep Wolfforth Frenship 36 - 33 at Lubbock-Cooper 5A - 2 7:00 PM
Dist. 3
2-Sep Crowley 22 - 34 at Mansfield Legacy 6A - 11 7:00 PM
1-Sep Euless Trinity 38 - 68 at Rockwall-Heath 6A - 10 7:00 PM
2-Sep Fort Worth Chisholm Trail 20 - 21 vs Denton 5A - 3 7:30 PM
2-Sep Fort Worth Paschal 37 - 7 vs Irving Nimitz 6A - 7 7:00 PM
2-Sep Hurst Bell 45 - 16 vs Irving MacArthur 6A - 7 7:30 PM
2-Sep North Crowley 17 - 14 at Arlington 6A - 8 7:00 PM
2-Sep Saginaw Boswell 41 - 20 vs Mansfield Lake Ridge 6A - 11 7:30 PM
2-Sep Weatherford 41 - 31 at Richardson Pearce 6A - 7 7:00 PM
Dist. 4
1-Sep Byron Nelson 31 - 0 vs McKinney Boyd 6A - 5 7:00 PM
2-Sep Fort Worth Haltom 29 - 52 at Fort Worth Richland 5A - 5 7:00 PM
1-Sep Keller 21 - 7 vs Plano West 6A - 6 7:00 PM
2-Sep Keller Central 34 - 35 vs Plano 6A - 6 7:00 PM
2-Sep Keller Fossil Ridge 21 - 48 at Denton Braswell 6A - 5 7:00 PM
2-Sep Keller Timber Creek 17 - 42 at Prosper Rock Hill 6A - 5 7:00 PM
2-Sep Northwest Eaton 27 - 24 at Little Elm 6A - 5 7:00 PM
2-Sep Southlake Carroll 38 - 7 at Flower Mound Marcus 6A - 6 7:00 PM
Dist. 5
2-Sep Allen 49 - 14 vs Sheldon C.E. King 6A - 21 7:00 PM
2-Sep Denton Braswell 48 - 21 vs Keller Fossil Ridge 6A - 4 7:00 PM
2-Sep Denton Guyer 44 - 14 at Aledo 5A - 3 7:30 PM
2-Sep Little Elm 24 - 27 vs Northwest Eaton 6A - 4 7:00 PM
2-Sep McKinney 48 - 12 vs Richardson Berkner 6A - 7 7:00 PM
1-Sep McKinney Boyd 0 - 31 at Byron Nelson 6A - 4 7:00 PM
2-Sep Prosper 51 - 14 at Garland Sachse 6A - 9 7:00 PM
2-Sep Prosper Rock Hill 42 - 17 vs Keller Timber Creek 6A - 4 7:00 PM
Dist. 6
2-Sep Coppell 30 - 26 vs South Grand Prairie 6A - 8 7:00 PM
2-Sep Flower Mound 17 - 27 at Richardson Lake Highlands 6A - 7 7:00 PM
2-Sep Flower Mound Marcus 7 - 38 vs Southlake Carroll 6A - 4 7:00 PM
2-Sep Lewisville 17 - 31 vs Highland Park 6A - 7 7:00 PM
2-Sep Lewisville Hebron 28 - 13 vs Wylie 6A - 9 7:00 PM
2-Sep Plano 35 - 34 at Keller Central 6A - 4 7:00 PM
2-Sep Plano East 47 - 40 vs Garland Naaman Forest 6A - 9 7:00 PM
1-Sep Plano West 7 - 21 at Keller 6A - 4 7:00 PM
Dist. 7
2-Sep Dallas Jesuit 23 - 51 at Rockwall 6A - 10 7:30 PM
2-Sep Highland Park 31 - 17 at Lewisville 6A - 6 7:00 PM
2-Sep Irving 33 - 21 vs South Garland 6A - 9 7:00 PM
2-Sep Irving MacArthur 16 - 45 at Hurst Bell 6A - 3 7:30 PM
2-Sep Irving Nimitz 7 - 37 at Fort Worth Paschal 6A - 3 7:00 PM
2-Sep Richardson 54 - 10 at Dallas Adams 5A - 5 7:30 PM
2-Sep Richardson Berkner 12 - 48 at McKinney 6A - 5 7:00 PM
2-Sep Richardson Lake Highlands 27 - 17 vs Flower Mound 6A - 6 7:00 PM
2-Sep Richardson Pearce 31 - 41 vs Weatherford 6A - 3 7:00 PM
Dist. 8
2-Sep Arlington 14 - 17 vs North Crowley 6A - 3 7:00 PM
1-Sep Arlington Bowie 21 - 34 vs Mesquite Horn 6A - 10 7:00 PM
2-Sep Arlington Lamar 7 - 50 at Waxahachie 6A - 11 7:00 PM
2-Sep Arlington Martin 44 - 6 at Cedar Hill 6A - 11 7:00 PM
1-Sep Arlington Sam Houston 14 - 69 vs Mansfield Timberview 5A - 5 7:00 PM
2-Sep Grand Prairie 14 - 37 at Wylie East 6A - 9 7:00 PM
2-Sep South Grand Prairie 26 - 30 at Coppell 6A - 6 7:00 PM
Dist. 9
2-Sep Garland 23 - 13 vs N. Richland Hills Birdville 5A - 5 7:00 PM
2-Sep Garland Naaman Forest 40 - 47 at Plano East 6A - 6 7:00 PM
1-Sep Garland Rowlett 20 - 43 at North Forney 6A - 10 7:00 PM
2-Sep Garland Sachse 14 - 51 vs Prosper 6A - 5 7:00 PM
1-Sep Lakeview Centennial 10 - 9 vs Dallas Skyline 6A - 11 7:00 PM
2-Sep North Garland 49 - 42 at Corsicana 5A - 5 7:00 PM
2-Sep South Garland 21 - 33 at Irving 6A - 7 7:00 PM
2-Sep Wylie 13 - 28 at Lewisville Hebron 6A - 6 7:00 PM
2-Sep Wylie East 37 - 14 vs Grand Prairie 6A - 8 7:00 PM
Dist. 10
1-Sep Mesquite 44 - 32 at North Mesquite 5A - 7 7:00 PM
1-Sep Mesquite Horn 34 - 21 at Arlington Bowie 6A - 8 7:00 PM
1-Sep North Forney 43 - 20 vs Garland Rowlett 6A - 9 7:00 PM
2-Sep Rockwall 51 - 23 vs Dallas Jesuit 6A - 7 7:30 PM
1-Sep Rockwall-Heath 68 - 38 vs Euless Trinity 6A - 3 7:00 PM
2-Sep Royse City 47 - 20 at The Colony 5A - 3 7:30 PM
2-Sep Tyler Legacy 29 - 27 vs Tyler (4OT) 5A - 7 7:00 PM
Dist. 11
2-Sep Cedar Hill 6 - 44 vs Arlington Martin 6A - 8 7:00 PM
1-Sep Dallas Skyline 9 - 10 at Lakeview Centennial 6A - 9 7:00 PM
3-Sep DeSoto 7 - 47 vs St. Frances Academy, MD (at FW Clark) 7:00 PM
3-Sep Duncanville 44 - 21 vs Jones, FL (at FW Clark) 3:00 PM
2-Sep Mansfield 57 - 7 at Mansfield Summit 5A - 5 7:00 PM
2-Sep Mansfield Lake Ridge 20 - 41 at Saginaw Boswell 6A - 3 7:30 PM
2-Sep Mansfield Legacy 34 - 22 vs Crowley 6A - 3 7:00 PM
2-Sep Waxahachie 50 - 7 vs Arlington Lamar 6A - 8 7:00 PM
Dist. 12
2-Sep Bryan 14 - 21 at Huntsville 5A - 10 7:30 PM
2-Sep Copperas Cove 39 - 9 vs Georgetown East View 5A - 11 7:30 PM
2-Sep Hewitt Midway 20 - 41 at Odessa Permian 6A - 2 7:30 PM
2-Sep Hutto 56 - 49 vs Liberty Hill 5A - 13 7:30 PM
2-Sep Killeen Harker Heights 27 - 13 at Smithson Valley 5A - 12 7:00 PM
1-Sep Pflugerville Weiss 21 - 35 at Austin LBJ 5A - 12 7:30 PM
2-Sep Temple 34 - 20 vs Willis 6A - 13 7:00 PM
Dist. 13
2-Sep Cleveland 20 - 41 at Alvin 6A - 23 7:00 PM
2-Sep Conroe 56 - 7 vs Aldine Eisenhower 6A - 14 7:00 PM
2-Sep Conroe Caney Creek 7 - 35 at Galena Park 5A - 9 7:00 PM
1-Sep Conroe Grand Oaks 17 - 14 vs Pasadena Dobie 6A - 22 7:00 PM
2-Sep Conroe Oak Ridge 28 - 31 at Houston Stratford 6A - 17 7:00 PM
2-Sep New Caney 49 - 0 vs New Caney Porter 5A - 8 7:00 PM
2-Sep The Woodlands 37 - 23 vs Houston Lamar 6A - 18 7:00 PM
2-Sep The Woodlands College Park 0 - 42 at Klein Cain 6A - 15 7:00 PM
2-Sep Willis 20 - 34 at Temple 6A - 12 7:00 PM
Dist. 14
3-Sep Aldine 14 - 27 at Houston Northbrook 6A - 17 6:00 PM
3-Sep Aldine Davis 23 - 6 at Cypress Lakes 6A - 16 6:00 PM
2-Sep Aldine Eisenhower 7 - 56 at Conroe 6A - 13 7:00 PM
2-Sep Aldine MacArthur 9 - 35 at Channelview 6A - 22 7:00 PM
1-Sep Aldine Nimitz 54 - 0 vs Cypress Ridge (at New Caney) 6A - 17 7:00 PM
3-Sep Spring 0 - 42 vs Galena Park North Shore 6A - 21 6:00 PM
2-Sep Spring DeKaney 41 - 38 vs Houston Strake Jesuit 6A - 23 7:00 PM
1-Sep Spring Westfield 51 - 29 vs Fort Bend Hightower 6A - 20 7:00 PM
Dist. 15
3-Sep Klein 44 - 41 at Katy Seven Lakes 6A - 19 7:00 PM
2-Sep Klein Cain 42 - 0 vs The Woodlands College Park 6A - 13 7:00 PM
2-Sep Klein Collins 38 - 14 at Pearland Dawson 6A - 23 7:00 PM
1-Sep Klein Forest 24 - 17 at Humble 6A - 21 7:00 PM
1-Sep Klein Oak 40 - 35 vs Katy Cinco Ranch 6A - 19 7:00 PM
2-Sep Tomball 29 - 34 at Magnolia 5A - 10 7:00 PM
2-Sep Tomball Memorial 54 - 56 vs Cypress Creek 6A - 17 7:00 PM
2-Sep Waller 27 - 49 vs Katy Mayde Creek 6A - 19 7:00 PM
Dist. 16
2-Sep Bridgeland 14 - 38 at Katy Tompkins 6A - 19 7:00 PM
1-Sep Cypress Falls 38 - 7 vs Alief Hastings 6A - 23 6:30 PM
3-Sep Cypress Lakes 6 - 23 vs Aldine Davis 6A - 14 6:00 PM
2-Sep Cypress Park 21 - 63 vs Cypress-Fairbanks 6A - 17 7:00 PM
3-Sep Cypress Ranch 22 - 7 vs Katy Paetow 6A - 19 6:00 PM
2-Sep Cypress Springs 34 - 41 at Houston Heights 6A - 18 7:00 PM
1-Sep Cypress Woods 38 - 3 vs Fort Bend Dulles 6A - 20 6:30 PM
2-Sep Langham Creek 30 - 35 at Jersey Village 6A - 17 7:00 PM
Dist. 17
2-Sep Cypress Creek 56 - 54 at Tomball Memorial 6A - 15 7:00 PM
1-Sep Cypress Ridge 0 - 54 vs Aldine Nimitz  (at New Caney) 6A - 14 7:00 PM
2-Sep Cypress-Fairbanks 63 - 21 at Cypress Park 6A - 16 7:00 PM
1-Sep Houston Memorial 14 - 40 at Pearland 6A - 23 6:00 PM
3-Sep Houston Northbrook 27 - 14 vs Aldine 6A - 14 6:00 PM
2-Sep Houston Spring Woods 7 - 36 at Pasadena 6A - 22 7:00 PM
2-Sep Houston Stratford 31 - 28 vs Conroe Oak Ridge 6A - 13 7:00 PM
2-Sep Jersey Village 35 - 30 vs Langham Creek 6A - 16 7:00 PM
Dist. 18
2-Sep Houston Bellaire 7 - 51 at Baytown Goose Creek Memorial 5A - 8 7:00 PM
3-Sep Houston Chavez 6 - 22 vs Houston North Forest 4A - 11 7:00 PM
2-Sep Houston Heights 41 - 34 vs Cypress Springs 6A - 16 7:00 PM
2-Sep Houston Lamar 23 - 37 at The Woodlands 6A - 13 7:00 PM
3-Sep Houston Sam Houston 29 - 0 at Houston Wisdom 5A - 9 6:00 PM
2-Sep Houston Westbury 35 - 38 vs Fort Bend Austin 6A - 20 7:00 PM
3-Sep Houston Westside 0 - 54 vs Alief Taylor 6A - 23 6:00 PM
Dist. 19
2-Sep Katy 35 - 28 vs Humble Atascocita 6A - 21 7:00 PM
1-Sep Katy Cinco Ranch 35 - 40 at Klein Oak 6A - 15 7:00 PM
3-Sep Katy Jordan 10 - 17 at Humble Kingwood 6A - 21 7:00 PM
2-Sep Katy Mayde Creek 49 - 27 at Waller 6A - 15 7:00 PM
3-Sep Katy Morton Ranch 56 - 28 vs Humble Kingwood Park 5A - 8 6:00 PM
3-Sep Katy Paetow 7 - 22 at Cypress Ranch 6A - 16 6:00 PM
3-Sep Katy Seven Lakes 41 - 44 vs Klein 6A - 15 7:00 PM
1-Sep Katy Taylor 16 - 0 at Richmond George Ranch 6A - 20 7:00 PM
2-Sep Katy Tompkins 38 - 14 vs Bridgeland 6A - 16 7:00 PM
Dist. 20
2-Sep Fort Bend Austin 38 - 35 at Houston Westbury 6A - 18 7:00 PM
1-Sep Fort Bend Bush 0 - 43 vs Magnolia West 5A - 10 6:00 PM
1-Sep Fort Bend Clements 18 - 77 vs Fulshear 5A - 10 7:00 PM
1-Sep Fort Bend Dulles 3 - 38 at Cypress Woods 6A - 16 6:30 PM
2-Sep Fort Bend Elkins 42 - 54 at Montgomery Lake Creek 5A - 10 7:30 PM
1-Sep Fort Bend Hightower 29 - 51 at Spring Westfield 6A - 14 7:00 PM
2-Sep Fort Bend Ridge Point 0 - 14 at Dickinson 6A - 24 7:00 PM
2-Sep Fort Bend Travis 7 - 50 vs Richmond Foster 5A - 10 7:00 PM
1-Sep Richmond George Ranch 0 - 16 vs Katy Taylor 6A - 19 7:00 PM
Dist. 21
2-Sep Beaumont United 0 - 49 vs Port Neches-Groves 5A - 9 7:00 PM
1-Sep Beaumont West Brook 27 - 41 vs Manvel 5A - 10 7:00 PM
3-Sep Galena Park North Shore 42 - 0 at Spring 6A - 14 6:00 PM
1-Sep Humble 17 - 24 vs Klein Forest 6A - 15 7:00 PM
2-Sep Humble Atascocita 28 - 35 at Katy 6A - 19 7:00 PM
3-Sep Humble Kingwood 17 - 10 vs Katy Jordan 6A - 19 7:00 PM
2-Sep Humble Summer Creek 56 - 28 vs Clear Falls 6A - 24 7:00 PM
2-Sep Sheldon C.E. King 14 - 49 at Allen 6A - 5 7:00 PM
Dist. 22
2-Sep Channelview 35 - 9 vs Aldine MacArthur 6A - 14 7:00 PM
2-Sep Deer Park 33 - 14 at Clear Creek 6A - 24 7:00 PM
2-Sep Pasadena 36 - 7 vs Houston Spring Woods 6A - 17 7:00 PM
1-Sep Pasadena Dobie 14 - 17 at Conroe Grand Oaks 6A - 13 7:00 PM
1-Sep Pasadena Memorial 37 - 3 at Fort Bend Kempner 5A - 10 7:00 PM
2-Sep Pasadena Sam Rayburn 20 - 0 vs Houston Milby 5A - 9 7:00 PM
3-Sep Pasadena South Houston 34 - 0 vs Houston Sterling 5A - 9 6:00 PM
Dist. 23
2-Sep Alief Elsik 14 - 47 vs La Porte 5A - 8 7:00 PM
1-Sep Alief Hastings 7 - 38 at Cypress Falls 6A - 16 6:30 PM
3-Sep Alief Taylor 54 - 0 at Houston Westside 6A - 18 6:00 PM
2-Sep Alvin 41 - 20 vs Cleveland 6A - 13 7:00 PM
2-Sep Alvin Shadow Creek 37 - 26 vs Clear Springs 6A - 24 7:00 PM
2-Sep Houston Strake Jesuit 38 - 41 at Spring DeKaney 6A - 14 7:00 PM
1-Sep Pearland 40 - 14 vs Houston Memorial 6A - 17 6:00 PM
2-Sep Pearland Dawson 14 - 38 vs Klein Collins 6A - 15 7:00 PM
Dist. 24
2-Sep Clear Brook 23 - 38 vs Baytown Lee 5A - 8 7:00 PM
2-Sep Clear Creek 14 - 33 vs Deer Park 6A - 22 7:00 PM
2-Sep Clear Falls 28 - 56 at Humble Summer Creek 6A - 21 7:00 PM
2-Sep Clear Lake 7 - 17 at Angleton 5A - 10 7:00 PM
2-Sep Clear Springs 26 - 37 at Alvin Shadow Creek 6A - 23 7:00 PM
1-Sep Clute Brazoswood 77 - 35 at Baytown Sterling 5A - 8 7:00 PM
2-Sep Dickinson 14 - 0 vs Fort Bend Ridge Point 6A - 20 7:00 PM
Dist. 25
2-Sep Austin Vandegrift 45 - 0 at Cedar Park 5A - 11 7:00 PM
2-Sep Cedar Park Vista Ridge 27 - 41 at Georgetown 5A - 11 7:00 PM
2-Sep Manor 34 - 13 at San Antonio Cornerstone TCAF - 1 7:30 PM
2-Sep Round Rock 52 - 31 at San Antonio Reagan 6A - 28 7:00 PM
2-Sep Round Rock McNeil 48 - 7 vs Pflugerville 5A - 11 7:00 PM
2-Sep Round Rock Stony Point 24 - 16 at Killeen 5A - 4 7:00 PM
2-Sep Round Rock Westwood 20 - 17 vs Austin High 6A - 26 7:30 PM
1-Sep RR Cedar Ridge 13 - 34 at Austin Bowie 6A - 26 7:30 PM
Dist. 26
2-Sep Austin Akins 7 - 38 vs Elgin 5A - 11 7:30 PM
1-Sep Austin Anderson 35 - 13 vs Leander Rouse 5A - 11 7:30 PM
1-Sep Austin Bowie 34 - 13 vs RR Cedar Ridge 6A - 25 7:30 PM
2-Sep Austin Del Valle 19 - 42 vs Schertz Clemens 6A - 27 7:30 PM
2-Sep Austin High 17 - 20 at Round Rock Westwood 6A - 25 7:30 PM
2-Sep Austin Westlake 47 - 14 at Converse Judson 6A - 27 7:30 PM
2-Sep Buda Johnson 34 - 41 at Lake Belton 5A - 4 7:30 PM
2-Sep Dripping Springs 37 - 7 vs San Antonio Wagner 5A - 12 7:30 PM
2-Sep Lake Travis 28 - 35 at Schertz Cibolo Steele 6A - 27 7:30 PM
Dist. 27
2-Sep Converse Judson 14 - 47 vs Austin Westlake 6A - 26 7:30 PM
1-Sep New Braunfels 31 - 7 vs Seguin 5A - 12 7:00 PM
1-Sep San Antonio East Central 34 - 22 vs San Antonio Roosevelt 6A - 28 7:00 PM
2-Sep San Marcos 31 - 24 vs San Antonio Madison (OT) 6A - 28 7:30 PM
2-Sep Schertz Cibolo Steele 35 - 28 vs Lake Travis 6A - 26 7:30 PM
2-Sep Schertz Clemens 42 - 19 at Austin Del Valle 6A - 26 7:30 PM
Dist. 28
3-Sep San Antonio Brandeis 6 - 42 at San Antonio Brennan 6A - 29 7:00 PM
1-Sep San Antonio Churchill 7 - 27 at Buda Hays Consolidated 5A - 12 7:00 PM
1-Sep San Antonio Clark 35 - 19 vs San Antonio Stevens 6A - 29 7:00 PM
2-Sep San Antonio Johnson 38 - 23 at San Antonio O'Connor 6A - 29 7:30 PM
3-Sep San Antonio Lee 21 - 7 vs SA Southwest Legacy 5A - 13 7:00 PM
2-Sep San Antonio Madison 24 - 31 at San Marcos (OT) 6A - 27 7:30 PM
1-Sep San Antonio Marshall 17 - 28 vs Laredo United 6A - 30 7:00 PM
2-Sep San Antonio Reagan 31 - 52 vs Round Rock 6A - 25 7:00 PM
1-Sep San Antonio Roosevelt 22 - 34 at San Antonio East Central 6A - 27 7:00 PM
Dist. 29
3-Sep San Antonio Brennan 42 - 6 vs San Antonio Brandeis 6A - 28 7:00 PM
3-Sep San Antonio Harlan 45 - 7 vs Laredo Alexander 6A - 30 7:00 PM
2-Sep San Antonio Holmes 33 - 42 at San Antonio MacArthur 5A - 12 7:00 PM
2-Sep San Antonio John Jay 35 - 16 at Castroville Medina Valley 5A - 13 7:00 PM
2-Sep San Antonio O'Connor 23 - 38 vs San Antonio Johnson 6A - 28 7:30 PM
2-Sep San Antonio Sotomayor 17 - 31 at South San Antonio 5A - 13 7:00 PM
1-Sep San Antonio Stevens 19 - 35 at San Antonio Clark 6A - 28 7:00 PM
1-Sep San Antonio Taft 45 - 35 at SA Veterans Memorial 5A - 13 7:00 PM
2-Sep San Antonio Warren 35 - 15 vs Del Rio 6A - 30 7:00 PM
Dist. 30
2-Sep Del Rio 15 - 35 at San Antonio Warren 6A - 29 7:00 PM
2-Sep Eagle Pass 35 - 27 vs Boerne Champion 5A - 12 7:00 PM
3-Sep Laredo Alexander 7 - 45 at San Antonio Harlan 6A - 29 7:00 PM
1-Sep Laredo Johnson 13 - 14 vs Laredo Cigarroa 5A - 13 7:00 PM
1-Sep Laredo United 28 - 17 at San Antonio Marshall 6A - 28 7:00 PM
2-Sep Laredo United South 20 - 27 vs CC Flour Bluff 5A - 15 7:00 PM
Dist. 31
2-Sep Edinburg 13 - 55 vs Edinburg Vela 5A - 15 7:30 PM
1-Sep Edinburg Economedes 38 - 35 vs Brownsville Lopez 5A - 16 7:00 PM
2-Sep Edinburg North 19 - 9 at Brownsville Rivera 6A - 32 7:00 PM
1-Sep La Joya 27 - 48 at McAllen Rowe 5A - 15 7:00 PM
2-Sep Mission 7 - 26 vs McAllen 5A - 15 7:00 PM
1-Sep Pharr-San Juan-Alamo 14 - 20 vs Weslaco East 5A - 16 7:00 PM
Dist. 32
2-Sep Brownsville Hanna 43 - 36 at Mission Sharyland 5A - 16 7:30 PM
2-Sep Brownsville Rivera 9 - 19 vs Edinburg North 6A - 31 7:00 PM
2-Sep Harlingen 76 - 21 at Mercedes 5A - 15 7:30 PM
2-Sep Los Fresnos 20 - 41 vs PSJA North 5A - 15 7:00 PM
2-Sep San Benito 49 - 0 vs Brownsville Pace 5A - 16 7:00 PM
2-Sep Weslaco 24 - 20 at Harlingen South 5A - 16 7:00 PM
DHTML JavaScript Menu By Milonic.com