2022 Class 4A Week 6 Weekly Schedule

Dist. 1
29-Sep El Paso Austin 0 - 47 vs Dumas  (at Odessa) 4A - 3 6:00 PM
30-Sep El Paso Bowie 6 - 27 vs El Paso Cathedral 11MDiv. 1 - Ind. 7:00 PM
30-Sep El Paso Irvin 43 - 20 at El Paso 5A - 1 7:00 PM
30-Sep El Paso Riverside 14 - 56 at Bushland 3A - 2 7:00 PM
30-Sep San Elizario 27 - 15 at Fabens 4A - 1 7:00 PM
Dist. 2
30-Sep Andrews 30 - 44 at Canyon 4A - 3 7:00 PM
30-Sep Big Spring 28 - 63 at Seminole 4A - 2 7:00 PM
30-Sep Brownwood 21 - 42 at Stephenville 4A - 5 7:30 PM
30-Sep Lubbock Estacado 24 - 7 vs Sweetwater 4A - 3 7:00 PM
30-Sep San Angelo Lake View 6 - 31 vs Midland Greenwood 4A - 3 7:00 PM
Dist. 3
30-Sep Canyon 44 - 30 vs Andrews 4A - 2 7:00 PM
30-Sep Canyon Randall 21 - 56 at Canadian 3A - 3 7:00 PM
29-Sep Dumas 47 - 0 vs El Paso Austin  (at Odessa) 4A - 1 6:00 PM
30-Sep Hereford 28 - 35 vs Canyon West Plains 4A - 2 7:00 PM
30-Sep Pampa 43 - 40 vs Borger 4A - 2 7:00 PM
Dist. 4
30-Sep Burkburnett 45 - 43 at Alvarado (3OT) 4A - 5 7:00 PM
30-Sep Decatur 35 - 19 at Wichita Falls Hirschi 4A - 3 7:00 PM
30-Sep Mineral Wells 29 - 30 vs Gatesville 4A - 11 7:00 PM
30-Sep Springtown 27 - 45 vs Waco Connally 4A - 11 7:00 PM
29-Sep Wichita Falls 31 - 45 vs Graham 4A - 3 7:00 PM
Dist. 5
30-Sep Alvarado 43 - 45 vs Burkburnett (3OT) 4A - 4 7:00 PM
30-Sep China Spring 49 - 16 vs San Antonio Cornerstone TCAF - 1 7:30 PM
30-Sep Stephenville 42 - 21 vs Brownwood 4A - 2 7:30 PM
30-Sep Waco La Vega 42 - 14 at Yoakum 3A - 12 7:00 PM
30-Sep Waxahachie Life 28 - 35 at Robinson 4A - 11 7:00 PM
Dist. 6
30-Sep Fort Worth Castleberry 0 - 56 at *Kennedale 4A - 6 7:30 PM
29-Sep Fort Worth Dunbar 60 - 33 at *Fort Worth Western Hills 4A - 6 7:00 PM
29-Sep Fort Worth Eastern Hills 56 - 0 at *FW Diamond Hill-Jarvis 4A - 6 7:00 PM
30-Sep FW Carter-Riverside 6 - 52 at *Lake Worth 4A - 6 7:00 PM
Dist. 7
29-Sep Carrollton Ranchview 40 - 10 at *North Dallas 4A - 7 7:00 PM
30-Sep Celina Open
30-Sep Dallas Carter 32 - 7 vs *Dallas Pinkston 4A - 7 7:00 PM
30-Sep Frisco Panther Creek 21 - 27 at *Wilmer-Hutchins 4A - 7 7:30 PM
Dist. 8
30-Sep Anna Open
30-Sep Kaufman Open
30-Sep Mabank 18 - 0 vs Quinlan Ford 4A - 6 7:30 PM
30-Sep Nevada Community Open
30-Sep Paris Open
30-Sep Sulphur Springs Open
Dist. 9
30-Sep Athens 21 - 63 vs *Lindale 4A - 9 7:30 PM
30-Sep Henderson Open
30-Sep Jacksonville 7 - 56 at *Kilgore 4A - 9 7:30 PM
30-Sep Palestine 21 - 42 at *Tyler Chapel Hill 4A - 9 7:30 PM
Dist. 10
30-Sep Huffman Hargrave Open
30-Sep Little Cypress-Mauriceville 50 - 34 vs Houston Legacy TCSAAL 7:30 PM
30-Sep Livingston Open
30-Sep Lumberton Open
30-Sep Splendora Open
30-Sep Vidor Open
Dist. 11
30-Sep Houston Furr 53 - 12 at *Houston North Forest 4A - 11 7:00 PM
1-Oct Houston Kashmere 27 - 29 vs *Houston Worthing 4A - 11 6:00 PM
30-Sep Houston Scarborough 0 - 58 vs *Houston Yates 4A - 11 7:00 PM
29-Sep Houston Washington 63 - 14 at *Houston Wheatley 4A - 11 6:00 PM
Dist. 12
29-Sep Alvin Iowa Colony 20 - 25 vs *Stafford 4A - 12 7:00 PM
30-Sep Bay City 9 - 17 vs *Navasota 4A - 12 7:00 PM
30-Sep El Campo Open
30-Sep Freeport Brazosport 21 - 20 at *Needville 4A - 12 7:00 PM
Dist. 13
30-Sep Burnet Open
30-Sep Fischer Canyon Lake Open
30-Sep Lampasas Open
30-Sep Marble Falls Open
30-Sep San Antonio Davenport 63 - 48 at Devine 4A - 14 7:00 PM
30-Sep Taylor Open
Dist. 14
30-Sep Boerne Open
30-Sep Fredericksburg Open
30-Sep San Antonio Kennedy Open
30-Sep San Antonio Memorial Open
30-Sep Somerset 27 - 45 at San Antonio Antonian Prep 11MDiv. 1 - 2 7:00 PM
30-Sep Uvalde Open
Dist. 15
30-Sep Beeville Jones Open
30-Sep Floresville Open
30-Sep La Vernia Open
30-Sep Pleasanton Open
30-Sep Port Lavaca Calhoun Open
30-Sep Rockport-Fulton Open
Dist. 16
30-Sep Alice Open
30-Sep CC Calallen 64 - 3 vs *Kingsville King 4A - 16 7:30 PM
30-Sep CC Tuloso-Midway 28 - 23 vs *La Feria 4A - 16 7:30 PM
30-Sep Hidalgo 35 - 0 vs *Zapata 4A - 16 7:30 PM
Dist. 1
30-Sep Clint Open
30-Sep Clint Mountain View Open
30-Sep Fabens 15 - 27 vs San Elizario 4A - 1 7:00 PM
30-Sep Fort Stockton Open
30-Sep Monahans Open
1-Oct Pecos 17 - 63 vs Shallowater  (at Andrews) 3A - 2 2:30 PM
Dist. 2
30-Sep Borger 40 - 43 at Pampa 4A - 3 7:00 PM
30-Sep Canyon West Plains 35 - 28 at Hereford 4A - 3 7:00 PM
30-Sep Levelland 24 - 33 at Dalhart 3A - 2 7:00 PM
30-Sep Perryton 21 - 28 vs Stratford 2A - 1 7:00 PM
30-Sep Seminole 63 - 28 vs Big Spring 4A - 2 7:00 PM
Dist. 3
29-Sep Graham 45 - 31 at Wichita Falls 4A - 4 7:00 PM
30-Sep Midland Greenwood 31 - 6 at San Angelo Lake View 4A - 2 7:00 PM
30-Sep Snyder 14 - 48 vs Holliday 3A - 6 7:30 PM
30-Sep Sweetwater 7 - 24 at Lubbock Estacado 4A - 2 7:00 PM
30-Sep Wichita Falls Hirschi 19 - 35 vs Decatur 4A - 4 7:00 PM
Dist. 4
30-Sep Ferris Open
30-Sep Fort Worth Benbrook Open
30-Sep Glen Rose Open
30-Sep Godley Open
30-Sep Hillsboro Open
30-Sep Venus Open
Dist. 5
30-Sep Aubrey 63 - 6 vs *Gainesville 4A - 5 7:30 PM
30-Sep Bridgeport 42 - 21 at *Farmersville 4A - 5 7:30 PM
30-Sep Krum Open
30-Sep Sanger 35 - 52 vs *Van Alstyne 4A - 5 7:30 PM
Dist. 6
30-Sep Caddo Mills Open
30-Sep Dallas Lincoln Open
30-Sep Dallas Roosevelt Open
30-Sep Quinlan Ford 0 - 18 at Mabank 4A - 8 7:30 PM
30-Sep Sunnyvale Open
30-Sep Wills Point Open
Dist. 7
30-Sep Gilmer Open
30-Sep Longview Spring Hill Open
30-Sep Paris North Lamar Open
30-Sep Pittsburg Open
30-Sep Texarkana Liberty-Eylau Open
30-Sep Texarkana Pleasant Grove Open
Dist. 8
30-Sep Brownsboro 13 - 69 vs *Carthage 4A - 8 7:30 PM
30-Sep Bullard Open
30-Sep Canton 0 - 45 vs *Van 4A - 8 7:30 PM
30-Sep Center 35 - 40 at *Rusk 4A - 8 7:30 PM
Dist. 9
30-Sep Bridge City Open
30-Sep Hamshire-Fannett 21 - 26 at *Jasper 4A - 9 7:30 PM
30-Sep Hardin-Jefferson 6 - 56 vs *Silsbee 4A - 9 7:30 PM
30-Sep Liberty 8 - 53 at *West Orange-Stark 4A - 9 7:30 PM
Dist. 10
30-Sep Bellville 35 - 21 at *West Columbia 4A - 10 7:00 PM
30-Sep Brookshire Royal 13 - 10 vs *Sealy 4A - 10 7:00 PM
30-Sep La Marque 27 - 9 vs *Wharton 4A - 10 7:00 PM
30-Sep Sweeny Open
Dist. 11
30-Sep Gatesville 30 - 29 at Mineral Wells 4A - 4 7:00 PM
30-Sep Madisonville 28 - 56 vs Columbus 3A - 12 7:30 PM
30-Sep Robinson 35 - 28 vs Waxahachie Life 4A - 5 7:00 PM
1-Oct Salado 30 - 35 vs Hitchcock  (at Bryan) 3A - 12 1:00 PM
30-Sep Waco Connally 45 - 27 at Springtown 4A - 4 7:00 PM
Dist. 12
30-Sep Caldwell 6 - 34 at Lexington 3A - 13 7:30 PM
30-Sep Cuero Open
30-Sep Giddings Open
30-Sep Gonzales Open
30-Sep La Grange Open
30-Sep Smithville Open
Dist. 13
30-Sep Austin Achieve Open
30-Sep Geronimo Navarro Open
30-Sep Jarrell Open
30-Sep Lago Vista Open
30-Sep Manor New Tech Open
30-Sep Wimberley Open
Dist. 14
30-Sep Bandera 28 - 21 vs Robstown (at Jourdanton) 4A - 15 7:00 PM
30-Sep Carrizo Springs 14 - 52 at Ingleside 4A - 15 7:00 PM
30-Sep Devine 48 - 63 vs San Antonio Davenport 4A - 13 7:00 PM
30-Sep Pearsall 0 - 29 at Stockdale 2A - 14 7:30 PM
30-Sep San Antonio YMLA 14 - 41 at San Antonio Holy Cross 11MDiv. 3 - 3 7:00 PM
Dist. 15
30-Sep Corpus Christi West Oso 49 - 63 vs Fort Worth Lake Country 11MDiv. 3 - 1 7:30 PM
30-Sep Ingleside 52 - 14 vs Carrizo Springs 4A - 14 7:00 PM
30-Sep Orange Grove 34 - 16 at RGC La Grulla 4A - 16 7:30 PM
30-Sep Robstown 21 - 28 vs Bandera  (at Jourdanton) 4A - 14 7:00 PM
30-Sep Sinton 24 - 0 vs Raymondville 4A - 16 7:30 PM
Dist. 16
29-Sep Bishop 6 - 32 vs Lyford 3A - 16 7:30 PM
30-Sep Port Isabel 66 - 6 vs Correcaminos UAT, MX 7:30 PM
30-Sep Raymondville 0 - 24 at Sinton 4A - 15 7:30 PM
30-Sep RGC La Grulla 16 - 34 vs Orange Grove 4A - 15 7:30 PM
DHTML JavaScript Menu By Milonic.com