2022 Class 4A Week 9 Weekly Schedule

Dist. 1
21-Oct El Paso Austin 13 - 33 vs *El Paso Riverside 4A - 1 7:00 pm
21-Oct El Paso Bowie 31 - 14 at *San Elizario 4A - 1 7:00 PM
21-Oct El Paso Irvin Open
Dist. 2
21-Oct Andrews Open
21-Oct Big Spring 21 - 7 vs *San Angelo Lake View 4A - 2 7:00 PM
21-Oct Brownwood 52 - 14 vs *Lubbock Estacado 4A - 2 7:00 PM
Dist. 3
21-Oct Canyon 14 - 31 at *Canyon Randall 4A - 3 7:00 PM
21-Oct Dumas 21 - 7 vs *Pampa 4A - 3 7:00 PM
21-Oct Hereford Open
Dist. 4
21-Oct Burkburnett 14 - 24 vs *Wichita Falls 4A - 4 7:00 PM
21-Oct Decatur 47 - 6 vs *Springtown 4A - 4 7:00 PM
21-Oct Mineral Wells Open
Dist. 5
21-Oct Alvarado 14 - 27 vs *Waco La Vega 4A - 5 7:30 PM
21-Oct China Spring 38 - 36 vs *Stephenville 4A - 5 7:30 PM
21-Oct Waxahachie Life Open
Dist. 6
21-Oct Fort Worth Castleberry 23 - 54 vs *Fort Worth Dunbar 4A - 6 7:30 PM
21-Oct Fort Worth Eastern Hills 35 - 14 vs *FW Carter-Riverside 4A - 6 7:00 PM
21-Oct Fort Worth Western Hills 6 - 42 at *Lake Worth 4A - 6 7:00 PM
20-Oct FW Diamond Hill-Jarvis 0 - 58 at *Kennedale 4A - 6 7:30 PM
Dist. 7
21-Oct Carrollton Ranchview 0 - 32 vs *Dallas Pinkston 4A - 7 7:30 PM
21-Oct Celina 55 - 13 vs *Dallas Carter 4A - 7 7:30 PM
20-Oct Frisco Panther Creek Open
21-Oct North Dallas 0 - 53 vs *Wilmer-Hutchins 4A - 7 7:30 PM
Dist. 8
21-Oct Anna 41 - 7 at *Nevada Community 4A - 8 7:30 PM
21-Oct Kaufman 31 - 7 vs *Mabank 4A - 8 7:30 PM
21-Oct Paris 14 - 21 at *Sulphur Springs 4A - 8 7:30 PM
Dist. 9
21-Oct Athens 7 - 27 vs *Kilgore 4A - 9 7:30 PM
21-Oct Henderson 10 - 41 vs *Tyler Chapel Hill 4A - 9 7:30 PM
21-Oct Jacksonville Open
21-Oct Lindale 57 - 32 vs *Palestine 4A - 9 7:30 PM
Dist. 10
21-Oct Huffman Hargrave 7 - 49 vs *Lumberton 4A - 10 7:30 PM
21-Oct Little Cypress-Mauriceville 55 - 9 vs *Splendora 4A - 10 7:30 PM
21-Oct Livingston 21 - 30 at *Vidor 4A - 10 7:30 PM
Dist. 11
20-Oct Houston Furr 27 - 18 at *Houston Worthing 4A - 11 7:00 PM
22-Oct Houston Kashmere 13 - 21 vs *Houston Wheatley 4A - 11 6:00 PM
21-Oct Houston North Forest 40 - 0 at *Houston Scarborough 4A - 11 7:00 PM
21-Oct Houston Washington 57 - 20 vs *Houston Yates 4A - 11 7:00 PM
Dist. 12
21-Oct Alvin Iowa Colony 17 - 62 at *El Campo 4A - 12 7:00 PM
21-Oct Bay City 58 - 0 vs *Needville 4A - 12 7:00 PM
21-Oct Freeport Brazosport Open
21-Oct Navasota 37 - 35 vs *Stafford 4A - 12 7:00 PM
Dist. 13
21-Oct Burnet 14 - 28 vs *Fischer Canyon Lake 4A - 13 7:30 PM
21-Oct Lampasas 34 - 55 at *San Antonio Davenport 4A - 13 7:30 PM
21-Oct Marble Falls 26 - 42 at *Taylor 4A - 13 7:30 PM
Dist. 14
21-Oct Boerne 49 - 7 at *San Antonio Kennedy 4A - 14 7:00 PM
21-Oct Fredericksburg 32 - 14 at *Uvalde 4A - 14 7:00 PM
21-Oct San Antonio Memorial 0 - 70 at *Somerset 4A - 14 7:00 PM
Dist. 15
21-Oct Beeville Jones 21 - 24 vs *Port Lavaca Calhoun 4A - 15 7:00 PM
21-Oct Floresville 35 - 21 vs *Rockport-Fulton 4A - 15 7:00 PM
21-Oct La Vernia 21 - 14 at *Pleasanton 4A - 15 7:00 PM
Dist. 16
21-Oct Alice 49 - 7 vs *Hidalgo 4A - 16 7:30 PM
21-Oct CC Calallen 66 - 0 at *CC Tuloso-Midway 4A - 16 7:30 PM
21-Oct Kingsville King Open
21-Oct La Feria 46 - 38 vs *Zapata 4A - 16 7:30 PM
Dist. 1
21-Oct Clint 7 - 33 at *Pecos 4A - 1 7:00 PM
21-Oct Clint Mountain View 21 - 62 vs *Fort Stockton 4A - 1 7:00 PM
21-Oct Fabens 0 - 61 at *Monahans 4A - 1 7:00 PM
Dist. 2
21-Oct Borger 21 - 28 at *Levelland 4A - 2 7:00 PM
21-Oct Canyon West Plains 45 - 42 at *Perryton 4A - 2 7:00 PM
21-Oct Seminole Open
Dist. 3
21-Oct Graham 39 - 8 vs *Sweetwater 4A - 3 7:00 PM
21-Oct Midland Greenwood Open
21-Oct Snyder 14 - 56 at *Wichita Falls Hirschi 4A - 3 7:00 PM
Dist. 4
21-Oct Ferris 63 - 7 vs *Fort Worth Benbrook 4A - 4 7:00 PM
21-Oct Glen Rose 63 - 13 vs *Hillsboro 4A - 4 7:00 PM
21-Oct Godley 72 - 19 at *Venus 4A - 4 7:00 PM
Dist. 5
21-Oct Aubrey 56 - 14 at *Sanger 4A - 5 7:30 PM
21-Oct Bridgeport 13 - 38 at *Van Alstyne 4A - 5 7:30 PM
21-Oct Farmersville 0 - 35 at *Krum 4A - 5 7:30 PM
21-Oct Gainesville Open
Dist. 6
21-Oct Caddo Mills 57 - 6 at *Dallas Roosevelt 4A - 6 7:30 PM
21-Oct Dallas Lincoln 58 - 59 at *Quinlan Ford 4A - 6 7:30 PM
21-Oct Sunnyvale 45 - 0 at *Wills Point 4A - 6 7:00 PM
Dist. 7
21-Oct Gilmer 42 - 6 at *Paris North Lamar 4A - 7 7:30 PM
21-Oct Longview Spring Hill 14 - 61 at *Pittsburg 4A - 7 7:30 PM
21-Oct Texarkana Liberty-Eylau 15 - 42 vs *Texarkana Pleasant Grove 4A - 7 7:30 PM
Dist. 8
21-Oct Brownsboro 15 - 30 vs *Canton 4A - 8 7:30 PM
21-Oct Bullard 35 - 47 vs *Rusk 4A - 8 7:30 PM
21-Oct Carthage 64 - 28 vs *Center 4A - 8 7:30 PM
21-Oct Van Open
Dist. 9
21-Oct Bridge City 7 - 21 vs *Hardin-Jefferson 4A - 9 7:30 PM
21-Oct Hamshire-Fannett 28 - 35 vs *Silsbee 4A - 9 7:30 PM
21-Oct Jasper 34 - 14 vs *West Orange-Stark 4A - 9 7:30 PM
21-Oct Liberty Open
Dist. 10
21-Oct Bellville Open
21-Oct Brookshire Royal 49 - 6 at *Sweeny 4A - 10 7:00 PM
21-Oct La Marque 15 - 41 vs *West Columbia 4A - 10 7:00 PM
21-Oct Sealy 54 - 6 at *Wharton 4A - 10 7:00 PM
Dist. 11
21-Oct Gatesville 19 - 38 vs *Madisonville 4A - 11 7:00 PM
21-Oct Robinson Open
21-Oct Salado 35 - 58 at *Waco Connally 4A - 11 7:30 PM
Dist. 12
21-Oct Caldwell 0 - 77 vs *Cuero 4A - 12 7:30 PM
21-Oct Giddings 14 - 38 vs *La Grange 4A - 12 7:30 PM
21-Oct Gonzales 52 - 44 vs *Smithville 4A - 12 7:30 PM
Dist. 13
21-Oct Austin Achieve 0 - 72 at *Jarrell 4A - 13 7:30 PM
21-Oct Geronimo Navarro 14 - 21 at *Wimberley 4A - 13 7:30 PM
21-Oct Lago Vista 59 - 8 vs *Manor New Tech 4A - 13 7:30 PM
Dist. 14
21-Oct Bandera 14 - 42 at *Devine 4A - 14 7:00 PM
20-Oct Carrizo Springs 26 - 27 at *San Antonio YMLA 4A - 14 7:00 PM
21-Oct Pearsall Open
Dist. 15
21-Oct Corpus Christi West Oso 33 - 66 vs *Orange Grove 4A - 15 7:30 PM
21-Oct Ingleside 65 - 28 vs *Robstown 4A - 15 7:30 PM
21-Oct Sinton Open
Dist. 16
21-Oct Bishop 7 - 14 at *Port Isabel 4A - 16 7:30 PM
21-Oct Raymondville 27 - 14 vs *RGC La Grulla 4A - 16 7:30 PM
DHTML JavaScript Menu By Milonic.com